حریم خصوصی

سیاست های رعایت وحفظ حریم خصوصی
رعایت و حفظ حریم شخصی کاربران برای «سه نیک» بسیار مهم است، به همین جهت نحوه ذخیره سازی و بهره برداری «سه نیک» از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات و بستر «سه نیک» ثبت می شود به شرح زیر ارائه می گردد.
سیاست حفظ حریم خصوصی:
حفظ اطلاعات خصوصی کاربران، جزو موارد مهم «سه نیک» است. شما با استفاده از «سه نیک» رضایت خود را جهت استفاده و دسترسی به اطلاعات وارد نموده، به ‌‌شیوه ‌ای که در این سند بیان می‌ شود و همچنین برای بهبود تجربه‌های کاربری و تسهیل روابط تجاری فی‌مابین کاربران، اعلام می‌کنید. این سیاست صرفاً بر موارد استفاده و بهره‌برداری از «سه نیک»، صدق می کند و «سه نیک» هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا یا سیاست‌های حفظ حریم شخصی سایر سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها یا خدمات هیچ یک از اعضای خود، شرکا و همکاران تجاری، اشخاص ثالث بهره‌ بردار از خدمات «سه نیک» ندارد.
ممکن است «سه نیک» جهت اطمینان بیشتر نسبت به رعایت مفاد شرایط و ضوابط استفاده از «سه نیک» و دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون وضعیت کسب‌وکار یا کالاهای عرضه‌شده، و نیز برای احراز صحت برخی موارد ادعاشده یا خدمات ویژه، درخواست کند تا برگ تقاضای آن کالا یا خدمت را تکمیل کنید، یا در صورت نیاز درخواست ارسال مدارک موبوط به صحت احراز هویت نماید. همچنین به دلیل رعایت مسائل امنیتی، صحت‌سنجی، پیگیری برخی موارد خاص، پیگیری‌های حقوقی، افزایش بهره‌وری و دقت در فرآیندهای کاری «سه نیک»، ممکن است اطلاعات دریافتی از شما (کاربر)، توسط کارکنان مختلف «سه نیک» یا گروه‌های مشاور، در زمان‌بندی‌های مختلف رویت و بررسی گردد. فعالیت‌های شما (کاربر) در بستر «سه نیک» با نام کاربری‌تان پیوند دارد و بر اساس نسخه فعلی یا آتی سه نیک، تمام یا بخشی از اطلاعات کاربری و فعالیت‌های شما (کاربر) به صورت پیش‌فرض در پلتفرم اصلی «سه نیک» و نیز اپلیکیشن‌ها و سایر ابزارها و صفحات وابسته به آن، برای عموم مخاطبان «سه نیک» قابل‌مشاهده است و نیز در فضای مجازی و اینترنت (مانند نتایج موتورهای جستجوگر ایرانی و خارجی و شبکه‌های اجتماعی وابسته به اینترنت)، در دسترس دیگران برای جستجوی شما در این فضاها قرار دارد. البته کاربران «سه نیک» با امکانات کنونی یا بعدی حساب کاربری، می‌توانند تنظیماتی را برای اطلاعات پایه و اشتراک‌گذاری انجام دهند. از جمله اطلاعات کاربری و فعالیت‌های شما (کاربر) در «سه نیک» از این قرار است: نام و نام خانوادگی؛ تاریخ پیوستن و حضورهای مختلف در «سه نیک»؛ محصولاتی که خرید کرده‌اید یا درباره آن‌ها نظر و امتیاز داده‌اید؛ نظرهایی که شما در صفحات مختلف «سه نیک» ارائه کرده‌اید (مانند مطالب وبلاگ)؛ دنبال‌کنندگان شما و دنبال‌شوندگان توسط شما؛ صفحه کسب‌وکار و صفحات محصولاتی که برای فروش یا اهدا (مجانی) عرضه کرده‌اید و محصولاتی که فروش رفته است و تعداد آنها؛ نظرها و امتیازهای خریداران و مخاطبان «سه نیک» در صفحه کسب‌ وکار یا محصولات کسب‌وکار و دسته‌بندی‌ها و رتبه‌بندی‌های انجام گرفته از سوی «سه نیک».
ممکن است شما از طریق یک سیستم و اپلیکیش واسط و بیرون از «سه نیک»، به «سه نیک» متصل شوید که در این صورت، درخواست دریافت اطلاعات از شما (کاربر)، تابع قوانین و شرایط ذکر شده خواهد بود. «سه نیک» به دلایل متعددی، از جمله درک رفتار مشتریان خود و ایجاد تجربه متفاوت برای ایشان، از فن‌آوری‌هایی مانند کوکی‌ها نظیر استفاده می‌‌کند.
«سه نیک» می‌تواند از پیشنهادهای ارائه‌شده توسط شما (کاربر) در راه‌های ارتباطی خویش با مخاطبان، برای ارتقای خدمات خود به کاربران و مخاطبان استفاده کند.
«سه نیک» جهت برقراری ارتباط با شما (کاربر)، از کلیه روش‌های در دسترس مانند شماره تماس (برقراری تماس یا ارسال پیامک)، ایمیل، ارسال نوتیفیکیشن در اپلیکیشن و پیام در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان و سایر کانال‌های ارتباطی استفاده خواهد کرد.
«سه نیک» در تعامل با برخی شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان سرویس‌های موردنیاز، با بهره گیری از ابزارهای تحلیل دیتا و نتیجه حاصل از آن، به بررسی، طراحی و اجرای برنامه‌های بازاریابی خواهد پرداخت. همچنین با ارائه‌دهندگان خدمات جمع‌آوری، بهره‌برداری، ارتقا و تحلیل اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به مخاطبان و کاربران خود، همکاری می‌کند.
«سه نیک» اطلاعات شما را به شخص ثالث، بدون دریافت رضایت شما، یا در مواردی که در این سند قید شده است، به فروش نخواهد رساند.
«سه نیک» اطلاعات کاربران خود را در صورت درخواست رسمی مراجع ذی‌صلاح قضایی و انتظامی در اختیار آن مراجع قرار خواهد داد و تابع قوانین جمهوری اسلامی عمل خواهد کرد.
«سه نیک» به عنوان یک واحد فن‌آور به سیاست‌های خود جهت توسعه‌ی کسب‌وکارهای خرد، از ابتدا و در طول مسیر رشد، همواره با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی در ارتباط مستمر بوده و خواهد بود. بر این اساس و در راستای افزایش بهره‌وری، توسعه اکوسیستم کسب ‌وکارهای خرد، افزایش سطح رضایت مشتریان، توسعه و ارتقای پلتفرم «سه نیک» و کسب‌وکارهای حاضر در آن، به حسب مورد و تعریف طرح‌های احتمالی در تعامل با دانشگاه‌ها، اساتید و پژوهشگران، «سه نیک» مجاز است جهت تسهیل و تسریع در رسیدن به اهداف فوق، اطلاعات طبقه‌بندی‌شده در اختیار خود را در دسترس افراد و مجموعه‌های فوق‌الذکر قرار دهد.
چگونه اطلاعات شما را جمع آوری و استفاده می کنیم؟
جستجو: ما بر اساس جستجوهایی که صورت می گیرد، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج «سه نیک» از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارائه شده به شما انجام می دهیم.
چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند؟
ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای واکاوی استفاده از سرویس های «سه نیک» کمک بگیریم (مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.
ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم؟
امنیت اطلاعات شما برای «سه نیک» مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیرمستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلاً اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.
اطلاع‌رسانی :
ما ممکن است تغییرات و ویژگی های جدیدی که در «سه نیک» ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌رسانی کنیم.

تراکنش های مالی :
هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در «سه نیک» را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در «سه نیک» ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، «سه نیک» بجز شماره شبای اعلامی کاربر در موقع ثبت نام هیچ گونه اطلاعات بانکی - کارت بانکی - رمز و...را ذخیره نمی کند.
«سه نیک» در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.
بسته به خدمات و سرویسی که شما (کاربر) انتخاب خواهید کرد، «سه نیک» اطلاعاتی را از شما دریافت و ذخیره می‌کند؛ اطلاعاتی نظیر نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، شماره همراه، ایمیل،‌ نشانی پستی و تلفن محل سکونت و کسب‌وکار، اطلاعات حساب بانکی.
لازم بذکر است چنانچه صرفا بعنوان کاربر عادی از «سه نیک» استفاده می کنید و ثبت سفارش و خرید از کسب و کارهای مختلف در « سه نیک » انجام می دهید اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی و شماره همراه و آدرس ارسال سفارشات از شما دریافت می گردد ولی چنانچه تمایل به ثبت کسب و کار خود در «سه نیک» را داشته باشید و بعنوان کسب و کار و تامین کننده فعالیت نمایید بدلیل نیاز به احراز هویت کاربر و موارد لازم دیگر کدملی نیز از شما اخذ می گردد.