درباره ما

گروه تجارت الکترونیک سه نیک در سال 1396 با اخذ مجوزهای قانونی تاسیس گردید. پس از تایید مراجع ذیصلاح در کشور واخذ "نماد اعتماد الکترونیک"و "نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال "به عضویت انجمن صنفی کسب وکارهای اینترنتی نیز درآمد.
عصر حاضر ، دوران اقتدار اينترنت ، فضاي مجازي و ارتباطات الکترونيک است . بهره گيري از اين ابداعات در همه زمينه ها کارايي را ارتقاء داده است . کسب و کار و تجارت بيش از هر زمينه ديگري از فرصت هاي ايجاده شده اينترنت استفاده کرده است . با اين حال هنوز خلاقيت ها وزمينه هاي کاري فراواني وجود دارد .گروه تجارت الکترونيک سه نيک با درک اين فرصت ها و بهره گيري از اين تکنولوژي سيستم مبادلات و نرم افزاري کارآمد و مطمئن رابراي عرضه وتقاضاي کالاو خدمات فراهم آورده است .
ایده اصلی آغاز فعالیت گروه براساس سه اصل زیر بنا شده است:
1- حذف واسطه ها در توزیع کالاها و خدمات منجر به افزایش کارایی ومطلوبیت مصرف کنندگان می شود.
2- استفاده از اینترنت وفضای مجازی برای خرید کالاها ، خدمات و خرید و فروش محصولات را ساده تر می کند. انرژی وزمان کمتری صرف می شود.
3- افزایش اطلاعات مصرف کنندگان از کالاها،تولیدکنندگان، خدمات دهندگان ضریب رقابتی بودن فعالیت ها را افزایش می دهد و منجر به ارتقاء کارایی می گردد.
بر اساس این سه اصل،گروه بستری در اینترنت وقابل استفاده برروی گوشی تلفن همراه و وب آماده کرده است که ویژگی های زیر را دارد:
1- نرم افزار دارای محیطی آسان و کاربر پسند است.
2- خرید کالاها وخدمات وپرداخت قیمت آن آسان ، امن و قابل برنامه ریزی می باشد.
3- مبادلات قابل پیگیری ، مطمئن و سریع صورت می پذیرد. عرضه وتقاضای کالاها و خدمات در حداکثر کارایی صورت می پذیرد.
این گروه با بهره گیری ازدانش وتجربه های افرادی کاردان ومتعهد فضایی قابل اطمینان برای عرضه کنندگان وتقاضاکنندگان فراهم آورده است.
انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی"پیگیر حقوق مربوط به کسب وکارهای اینترنتی، توسعه خرید اینترنتی و ایجاد تسهیلات در مبادلات اینترنتی است.دستیابی به نماد این انجمن،مهرتاییدی بر حفظ حقوق ومنافع مشروع وقانونی اشخاص است.
گروه تجارت الکترونیک سه نیک تحت نظارت وزارت صنعت ، معدن وتجارت است و دریافت نماد اعتماد الکترونیک از این وزارت به معنی قابل اطمینان و پیگیری خریدهای اینترنتی ازاین گروه است.
با توجه به بستر به وجودآمده کلیه عرضه کنندگان می توانند کالاهای خودرا بدون واسطه وبا اعتماد کامل به مصرف کنندگان برسانند.